Американська делегація відвідала наші військові кораблі. ВІДЕО

Об этом сообщает odnoy-strokoy.in.ua со ссылкой на СМИ.

Район проведення операції Об’єднаних сил із робочим візитом відвідала американська делегація на чолі із заступницею помічника міністра оборони США Лорою Купер. Про це повідомляє пресцентр ОС

У Маріуполі під час брифінгу на базі Донецького обласного військового комісаріату заступниця міністра оборони Аліна Фролова та представники військового командування ознайомили закордонних гостей із поточною безпековою ситуацією на Приазов’ї та заходами, які вживають усі силові структури для стабілізації та покращення гуманітарного складника в районі проведення Операції.

Також сторони обговорили особливості дій російських окупаційних військ та їхній вплив на життя цивільного населення Донбасу.

Згодом, під час візиту до Маріупольського морського торгівельного порту, делегація США відвідала стоянку кораблів тактичної групи "Тритон" ВМС ЗС України. Тут українські військові моряки провели гостям оглядову екскурсію пошуково-рятувальним судном "Донбас" і вихід у море на малому броньованому артилерійському катері "Кременчук".

Також представники Збройних сил України детально розповіли про поточну ситуацію в Азовському морі й агресивні дії росіян в його акваторії.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1572978910-amerikanska-delegatsiya-vidvidala-nashi-viyskovi-korabli-.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя