Аваков назвав причину затримання ветерана АТО в Польщі за запитом РФ

Об этом сообщает РЕПТИЛИЯ со ссылкой на СМИ.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що РФ використовує Інтерпол для політичних переслідувань українців.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

«РФ звинувачує нашого громадянина в тому, що він нібито в 1994—2000 роках брав участь у складі озброєного формування в бойових зіткненнях з федеральними силами на території Чечні. Внаслідок цього загинули і важко травмовані кілька російських військовослужбовців», — повідомив Аваков, додавши, що підставою для затримання стало опубліковане РФ в інформаційній системі Інтерполу орієнтування про розшук Мазура з метою його арешту і подальшої екстрадиції до Росії.

Аваков зазначив, що МВС України «негайно привернуло увагу Генерального секретаріату Інтерполу на чергову спробу РФ неправомірно використовувати канали та інструменти Інтерполу для політично мотивованих переслідувань громадян України, а також компетентних органів Польської Республіки до факту грубого порушення росіянами статуту і правил Інтерполу, а також інших норм міжнародного законодавства».

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1573322982-avakov-nazvav-prichinu-zatrimannya-veterana-ato-v-polshchi.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя